Hd film izle

0Reklamı Geç

Filmin Konusu

2008 yılında gösterime girmiş Kore yapımlı bir Romantik filmi olan Portrait of a Beauty,Saray ressamları tarafından yetiştiği soylu bir ailede doğan Yun-jeong, yedi yaşlarındadır ve resim konusunda yetenekli bir küçük kızdır.

Fakat aile geleneğini devam ettirmek erkek kardeşe düşmektedir, tüm baskı onun üzerindedir ve bir kız olarak Yun-jeong’un profesyonel bir ressam olmasına izin yoktur.

Abisi kendisine yüklenen sorumluluğu üstlenmek için çalışırken, Yun-jeong ona yardım eder ve gizlice abisi için resim çizer.

Ancak küçük kızın hayatı abisinin yeteneksizliğinden dolayı intihar etmesiyle alt üst olur. Ailenin onurunu korumak için Yun-jeong, abisinin ismini almaya ve erkek olarak yaşamaya zorlanır. Bu şekilde kendi kimliğini gizleyerek büyür.

Artık bir yetişkin olmuş ve saray ressamlığına kabul edilmiş olan Yun-bok’un dehası ve yeteneği, dönemin bir diğer büyük ressamı olan Kim Hong-do’nun kalbini fetheder.

Fakat kızın cesur tasvirleri kraliyet enstitüsü tarafından müstehcen sayılıp kınanır. Daha sonra Yun-bok Kang-mu ile tanışır ve ona büyük bir aşkla bağlanır.

Hayatında ilk kez, yarattığı her şeyden, tüm çalışmalarından vazgeçip; sadece seven bir kadın olmak için büyük bir arzu duyar.

En iyi öğrencisi olan Yun-bok’un dehasına hayran olan Kim Hong-do ise, onunla ilgili her şeyi sevmeye ve öğrencisine aşık olmaya başlar.

Bu da cariyelerin evinde yaşayan bir Giaseng olan (Kore’de eski dönemlerde, özellikle kralları ve soyluları eğlendirmek için çalışan kadınlar) ve Hong-do’ya gizli bir aşk besleyen Seol-hwa’nın öldürücü bir kıskançlığa kapılmasına neden olur.

Portrait of a Beauty Türkçe Altyazılı izle dikten sonra lütfen bir teşekkürü çok görmeyin.iyi seyirler hdfullfilmizlesene.com

0

Bu Filme 3 Yorum Yapılmış,

Sen de Yorum Yapmak İster Misin?

Adınız :

Yorumlar

 • messivite

  24.05.2017 10:34 tarihinde yazmış ;

  Film güncellenmiştir.iyi seyirler

 • tuğçe yılmaz

  23.05.2015 20:42 tarihinde yazmış ;

  çok güzel bir filmdi yoruma baktım ve izledim süpermiş

 • Esra

  21.04.2015 18:39 tarihinde yazmış ;

  Bu flimin konusu diğerlerinden o kadar farklı ki çok güzel ve gerçekten farklı kaçırmayın izleyin derim

 • Portrait of a Beauty Türkçe Altyazılı izle 2008
  Tür:
  Kore Filmleri, Romantik Filmleri, Romantik - Duygusal Filmleri
  YIL:
  2008
  Dil:
  Türkçe Altyazı
  IMDB:
  6.8
  Kadro:
  Dae-Sung Choi, Ja-Hyeon Chu, Yeong-ho Joo
  Yönetmen:
  Senaryo:
  Senaryo:
  Bu Filmleri de İzledin Mi?
  Reklamı Kapat