Hd film izle

4Reklamı Geç

Filmin Konusu

2011 yapımlı Güney Kore yapımlı bu romantik komedi türündeki film Penny Pichers konusu:Ji-Woong isimli genç, üniversite mezunu olmasına rağmen işi yoktur ve annesinden para almaktadır. İşi olmayan Ji-Woong’un kötü cv’si ile bir iş bulması da zordur. Ucuz bir çatı katı dairesinde yaşayan Ji-Woong, onun kirasını da beş aydır ödemiyordur. Tüm bu olumsuz koşullara rağmen hayatını playboy gibi yaşayan Ji-Woong kızların  dikkatini çekebilmek için gerekirse yalan söylemekten hiç çekinmeyen bir yapısı vardır.

Ji-Woong’un bitişik komşusu Hong-Sil ise hiç arkadaşı olmayan, para kazanmak için tuhaf yollar bulan ve oldukça tutumlu biridir. Terk edilmiş evleri dolaşarak cam şişeleri toplar, kafeden bir avuç şeker alır.
Bir gün, Hong-Sil mahallede yeniden yapılanma çalışmaları olacağını öğrenir ve para kazanmak için ilginç bir fikir bulur. Bu fikir Hong-Sil ile Ji-Woong’un yollarının kesişmesini sağlar. hdfullfilmizlesene.com iyi seyirler diler.

4

Bu Filme 1 Yorum Yapılmış,

Sen de Yorum Yapmak İster Misin?

Adınız :

Yorumlar

 • Hilal

  08.02.2015 14:47 tarihinde yazmış ;

  Konusu ve oyunculukları ile her şeyi iyi olan bir filmdi.Herkese tavsiye ederim bence zamanınızı bu film için gönül rahatlığıyla ayırabilirsiniz. :))

 • Penny Pinchers Türkçe Altyazılı izle 2011
  Tür:
  Komedi Filmleri, Kore Filmleri, Romantik Filmleri
  YIL:
  2011
  Dil:
  Türkçe Altyazı
  IMDB:
  Bu Filmleri de İzledin Mi?
  Reklamı Kapat