Hd film izle

0Reklamı Geç

Filmin Konusu

2006 Kore yapımlı film olan Holiday,1988 Ekim aylarında,Seoul şehri olimpiyat oyunları nedeniyle şenlenmişti. Ama bu spor ve insanlık kutlamasından bir kaç ay sonra şehir cüretkar ve o güne kadar duyulmamış bir hapishane kaçışının şok dalgaları ile sarsıldı.

Yaşanmış bir olaya dayanan hikayede Lee Song Jae.. Evi olimpiyat binalar yapma üzere yıkılan Ji Kang Hyuk rolünde..Yaşadıkları semtin yıkımı onları baş kaldırmaya zorladı.. Ji ise arkadaşının polis tarafından vurularak öldürülmesiyle kontrolden çıkar ve kendini hapiste bulur ama burada da onu bekleyen daha kötü bir şeydir arkadaşını öldüren Ahn Seok (Choi Min Soo)hapisanenin müdürüdür.

Müdür Jinin hayatını onu kaçmaya zorlayacak kadar cehenneme cevirir ve arkadaş çetesinin yardımıyla bir şekilde kaçma teşebbüsü başarılı olur. Bunu takip eden 9 gün Kore medyasının yakın takibiyle izlenir, Ji ve çetesi ortalığı yakıp yıkıp soyar ve sonunda aldıkları rehinelerle birlikte polis tarafından kuşatılırlar
Ji’nin unutulmayan ..zenginler her zaman masum biz fakirler ise her zaman suçluyuz ..haykırışı Kore halkını derinden etkiler..ve Ji’nin efsanesinin olayın trajik sonundan cok sonra da yaşamasını sağlar.hdfullfilmizlesene.com iyi seyirler diler.

Holiday – Holli-dei Türkçe Altyazılı izle dikten sonra lütfen film ile ilgili görüşlerinizi belirtmeyi ihmal etmeyin.

0

Bu Filme 1 Yorum Yapılmış,

Sen de Yorum Yapmak İster Misin?

Adınız :

Yorumlar

 • abdullah ozbeyoglu

  09.08.2015 22:12 tarihinde yazmış ;

  ”para adaleti satın alır,
  parasızlıksa suçu”

  şimdiye kadar izledigim en iyi film

 • Holiday – Holli-dei Türkçe Altyazılı izle 2006
  Tür:
  Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Kore Filmleri, Polisiye - Suç Filmleri, Suç Filmleri
  Dil:
  Türkçe Altyazı
  IMDB:
  6.8
  Yönetmen:
  Yun-ho Yang
  Senaryo:
  Yun-ho Yang
  Senaryo:
  Yun-ho Yang
  Bu Filmleri de İzledin Mi?
  Reklamı Kapat