Hd film izle

1Reklamı Geç

Filmin Konusu

Daha önce türkçe altyazılı olarak sunduğumuz Hercules konusu, yunan mitolojisinden bir esinti ile sinema severlere görsel bir şölen sunuyor. M. Ö 1400’lü yılları anlatan filmde, Zeus’un oğlu Hercules, ne insan ne de tanrı olan birini konu almaktadır. Bütün hayatı boyunca acıdan başka birşey tatmayan Hercules , ailesininde katledilmesi üzerine tanrılara küser ve sırtını döner ve teselliyi savaş meydanlarında arar.

Senelerce bu kana ve zafere olan hırsında yanında 6 kişi oldu, bu savaşçılar her zaman onun yanında olup asla ne için veya neden savaşacaklarını sormadılar. Çünkü onlarda Hercules gibi kana düşkünlerdi. Sonrasında ise bu savaşçılar Kral Thrace tarafından onun askerlerini eğitmeleri için işe alınırlar. Fakat bu 6 kişi , diğer askerlerin onlar gibi olabilmeleri için ne kadar körelmelerini gerektiğini , kendilerinin ne kadar köreldiklerini görürler ve bu herşeyin değişmeye başlayacağı noktadır.

Aksiyon ve savaşı dolu bir film bekliyorsanız hayal kırıklığına uğrayacaksınız. Filmde özellikle başlarda olmak üzere yavaş sahneler bulunuyor. En başta yine kahramanımızın suratı silüet halinde görünüyor. Bunların hepsinin filmin başında üst üste gelmesi sizi biraz soğutabilir ama sizi temin ederim film bittiğinde hatırlamayacaksınız. Bana göre bunun eksikliğini, filmin daha çok arka planını oluşturan Hercules’in aile hayatının gösterilmeden sadece anlatılarak tasvir edilmesiyle kapatılmış. Ailesinin katlinden sorumlu kişi filmin sonuna kadar gösterilmediğinden , eğer yunan mitolojisi okumadıysanız, sizi aksiyonun yanı sıra gizem de bekliyor olacak. Dwayne Johnson’ın Hercules rolüne yapı olarak uygun olması , sizi izleyeceğiniz özel efektlere daha çok inanmanızı sağlıyor. Fakat asıl heyecanı büyük savaş başlayınca yaşıyorsunuz. Ayrıca Hercules’in savaşları kazanırken rakiplerini zekasını kullanması, inandırıcılığı arttırıyor. Ciddi bir hikayeyi anlatan tarihi bir film, sizi etkisi altına alması biraz zaman alacak fakat bir kere aldığında film bitene kadar kurtulamayacaksınız.hdfullfilmizlesene.com iyi seyirler diler.

1

Bu Filme 0 Yorum Yapılmış,

Sen de Yorum Yapmak İster Misin?

Adınız :

Yorumlar

Bu filme hiç yorum yapılmadı.
Herkül Özgürlük Savaşçısı – Hercules Türkçe Dublaj izle 2014
Tür:
2014 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Gizem Filmleri, Savaş Filmleri
YIL:
2014
Dil:
Türkçe Dublaj
IMDB:
6.4
Bu Filmleri de İzledin Mi?
Reklamı Kapat