Hd film izle

0Reklamı Geç

Filmin Konusu

2009 yapımlı bu gerilim filminde ülkenin en mühim mahkemesinde birinde sorgu müfettişi olan Benjamin Esposito,görevini bırakarak emekli olur.Bu süreçte ise görev yaptığı sürece kendisini oldukça etkileyen bir olayı roman olarak yazmak ister.Yaklaşık otuz yıl önce işlenen bu vahşi tecavüz ve cinayet vakasıyla ilgili detayları yeniden hatırlamaya başlayan adam tekrar bu dava üzerinde çalışmaya ve bu üstü kapanmış suçu aydınlatmaya karar verir. Belge ve bulguları yeniden inceleyebilmek için ilk adım eski çalıştığı yere geri dönmektir. Esposito için bu süreç adaletin ve vicdan kavramının acı gerçeklerinin su yüzüne çıktığı bir yolculuğa dönüşür.
Arjantin sinemasının son dönemde çıkardığı en iyi iş olan yapıt, aynı yıl En İyi Yabancı Film dalında Oscar’ı kazanıp, çeşitli festivallerden de onlarca ödülle geri döndü. Arjantin sinemasından çıkan yetenekli yönetmenlerden biri olan Juan José Campanella tarafından yönetilen film, özellikle meşhur tek plan çekilen ‘stadyum sahnesi’ ile hafızalara kazınır.

0

Bu Filme 3 Yorum Yapılmış,

Sen de Yorum Yapmak İster Misin?

Adınız :

Yorumlar

 • goksal

  23.10.2016 21:15 tarihinde yazmış ;

  açılsa şaşardım admin… kılasik oldu filmlerin açılmamakta

 • Technus

  29.11.2015 23:48 tarihinde yazmış ;

  İspanyolların böyle güzel bir film yapabileceklerini bilmezdim. Bir şaheser olmuş. Bu arada admin, resim başka bir filme ait.

  • messivite

   30.11.2015 19:02 tarihinde yazmış ;

   @Technus;
   teşekkürler düzeltildi.

  Gözlerindeki Sır – The Secret in Their Eyes Türkçe Dublaj izle 2009
  Tür:
  Dram Filmleri, Gerilim Filmleri
  YIL:
  2009
  Dil:
  Türkçe Dublaj
  IMDB:
  8.3
  Kadro:
  Bu Filmleri de İzledin Mi?
  Reklamı Kapat