Hd film izle

0Reklamı Geç

Filmin Konusu

Daha önce Dracula: Başlangıç filmini türkçe altyazılı olarak izledikten sonra şuan dublaj olarak ekliyoruz.
2014 yapımlı görsel efektler açısından harika bir film olan Dracula: Başlangıç,milyon dolarları geçen bütçesi ile sinema severlerin karşısına çıktı.Özellikle film içerisindeki fantastik sahneler üst seviyelerde.Dracula Başlangıç filminin ana konusunda tarih bilgilerinize katkı sağlayacak tarzda bir film.
Ve Vlad, nihayet o şeytandan yardım ister ve ruhunu o şeytana satmıştır. Dracula izlerken üzeriniz’de en heyecan yaratan sahnelerden birisi de budur. Gittiği Broken Tooth dağında, Vlad artık kimsenin sahip olamayacağı bir güce sahiptir. Bu güç öyle bir güçtür ki insanoğlu bu güce yaklaşamayacak kadar küçük kalır. Ve bu gücün getirdiği doyumsuzluk Vlad’ı bırakmaz. Vlad artık insan kanına mahkum ve sınırsız bir istekle bağlı kalmıştır. İktidarlık oyununda bir hırs ile hareket eden Vlad, büyük küçük demeden birçok insanın acımasız bir şekilde canına kıymıştır. Dracula izlerken bu sahneler sizi aksiyon dolu anlara sürükleyecek.
Dracula aynı zamanda bir romantik kahraman olarak karşımıza çıkyıor bu filmde. Sizi oldukça saran görsel açılarla desteklenmiş Dracula Başlangıç izlerken kendinizi filmin içinde, olay sahneleri arasında bulacaksınız. Heyacan uyandıran ve içinde barındırdığı aşk, tarih, savaş, hırs duygusu, kaliteli efektleri ve fantastik olay örgüleri ile kaçırmamanız gereken bir film gibi görünüyor. Dracula Başlangıç izlerken akisyon ve epik bir tarzın içi içe olduğu da gözden kaçırmıyorsunuz. Dracula başlangıç’ ın yönetmenliği Gary Shore yapıyor ve başrolde ise yakışıklı oyuncu Luke Evans yer alıyor. www.hdfullfilmizlesene.com iyi seyirler diler
Dracula: Başlangıç – Dracula: UnTold Türkçe Dublaj izle dikten sonra lütfen bir teşekkürü çok görmeyin 🙂

0

Bu Filme 4 Yorum Yapılmış,

Sen de Yorum Yapmak İster Misin?

Adınız :

Yorumlar

 • ahmet

  10.09.2015 19:19 tarihinde yazmış ;

  bu şerefsizlerin işi gücü türk düşmanlığı

 • FEVMUS

  10.06.2015 12:50 tarihinde yazmış ;

  NAS Bİ FİLİM YA TURKLER DİYO BOL BOL BİDE NASI YANSITMIŞ

 • mustafa

  27.01.2015 11:11 tarihinde yazmış ;

  güzel ejdadımızı anlatan şarlatanlara bak.draculaymış..

 • ayse

  25.01.2015 0:27 tarihinde yazmış ;

  bu yönetmeni dövmek lazım

 • Dracula: Başlangıç – Dracula: UnTold Türkçe Dublaj izle 2014
  Tür:
  2014 Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Fantastik Filmleri, Gerilim Filmleri
  YIL:
  2014
  Dil:
  Türkçe Dublaj
  IMDB:
  6.4
  Bu Filmleri de İzledin Mi?
  Reklamı Kapat