Hd film izle

149Reklamı Geç

Filmin Konusu

Vizyon Tarihi: 16 Haziran 2017


Vizyona girmesinden kısa bir süre sonra sitemizde Deccal 2 'yi yayınlıyoruz.Bir önceki filminde şeytana tapan tarikat tarafından ele geçirilen masum bir kadının hikayesine benzeyen bir hikaye daha sizleri bekliyor.


2017 yapımlı yerli korku filmi Deccal serisinin Deccal 2 sitemizden tek parça olarak izleyebilirsiniz.Filmin konusu Tüm dünyayı şerlere ve felaketlere sürükleyecek olan kehanetin temeli olan bebek 6.6.2016’da dünyaya gelmiştir. Bebeğin annesi olan Duygu olanlara dayanamayarak intihar etmiştir ancak bebeği koruyan şeytani tarikat yılmamıştır. Kehanetin devam edebilmesi için Venüs tutulmasının olduğu gece annesiyle aynı kandan bir kadın tarafından emzirmek çocuğun kehaneti gerçekleştirmesi için yeterlidir. Bu yüzden Duygu’nun kardeşi Öznur şeytani güçlerin gözetimine alınmıştır. Bu ayinin önüne geçmek isteyen Türk ve Avrupalı gizli teşkilatlar bebeği aramaktadırlar ancak bebek çocukları olmayan bir çifte evlatlık verilmiştir. Şeytani tarikatların gözlediği bebek geldiği eve de lanetini getirecektir...


2015 yılının yaz aylarında seyircisiyle buluşan ve yönetmenliğini Özgür Bakar'ın üstlendiği Deccal korku filminin devamı niteliğindeki yapım yine iddialı bir korku-gerilim hikayesi.hdfullfilmizlesene.tv iyi seyirler diler.


Bu Filme 2 Yorum Yapılmış,

Sen de Yorum Yapmak İster Misin?

Adınız :

Yorumlar

 • Yusuf

  09.11.2017 23:08 tarihinde yazmış ;

  erüşük filmlerine bayılırım

 • Yunus Emre

  27.05.2017 12:12 tarihinde yazmış ;

  admin bu film tam benlik ne zaman izlerim

 • Deccal 2 izle
  Tür:
  2017 Filmleri, Fragmanlar Filmleri, Korku - Gerilim Filmleri
  YIL:
  2017
  Dil:
  Yerli Film
  IMDB:
  4.4
  Kadro:
  Aysan Sümercan, Emel Karaköse, Murat Prosçiler
  Yönetmen:
  Ozgur Bakar
  Bu Filmleri de İzledin Mi?
  Reklamı Kapat