Hd film izle

0Reklamı Geç

Filmin Konusu

2014 yapımlı yerli Korku filmi olan ve yönetmenliğini usta yönetmen Hasan Karacadağ’ın yaptığı Zehr-i Cin filmi Dabbe serisinin beşincisi olarak karşımıza çıkıyor.

Hasan karacadağın yönetmenlik, senaristlik ve yapımcılığını üstlendiği Dabbe 5 Full HD izle Türkiye de bilinen korku filmleri arsında en çok bilinen seridir. Daha önceki 4 serisinde de korku dolu anlarla bizleri yeterince korkutmuştu.Dersine daha iyi çalışan ünlü yönetmen; imdb puan cetvelinden 7.2 alarak filmin hakkını veriyor. Dabbe 5 izle bu sefer İç Anadolu’nun nüfusu az olan bir köyüne gidiyor. Gerçek bir hikayeden yola çıkılan senaryoda 30 yıl önce yaşanan vahim bir olay anlatılmaktadır. Dabbe 5 Zehri Cin Full HD izle de 3 harflilerin bu ıssız köyde kol gezdiği ve karı koca olan Dilek-Ömer çiftine nasıl musallat olduğu anlatılıyor.

Dabbe 5 – Zehr-i Cin izle köy sakini Dileğin sıradan bir gün de uyumasıyla başlıyor. Rüyasında gaipten sesler duyan genç kadın başına gelecekleri tahmin bile edemez. Artık ona bir değil yüzlerce cin musallat olmuştur. Kocasının bunu geçmişten gelen bir hırsızlık olayına yorumlaması, karısını yine de rahatlatmaz ve işkence gibi bitmeyen günler başlar. Yalnız izlemeyin diye uyarı yapabiliriz! İlk serisi olan Dabbe 1 izle de ele alınan konu; Amerika da bir çok kişi anlam verilemez bir şekilde intihara kalkışır. Belli bir süre sonra bilim adamları tarafından saptanan bu hastalık Türkiye ye de sıçramıştır ve ilk belirti İzmir de görülmüştür.Dabbe 2 izle de ise tamamen farklı oyunculara rol verilmiştir. ilk filminde yardım alan yönetmen Hasan Karacadağ, bu sefer senaryoyu tek başına yazmıştır. Bu da onun başarısını kanıtlar nitelikte. Dabbe 5 filminide bu seriden esinlenmiş. Bu sefer konu tamamen İstanbul da geçmektedir. İnternet üzerinden hızla yayılan bir virüs bütün gezegeni etkisi altına almıştır. Türkiye de ise ilk görüldüğü yer kalabalık şehir İstanbuldur.hdfullfilmizlesene.com iyi seyirler diler.

Dabbe 5: Zehr-i Cin izle dikten sonra lütfen film ile ilgili görüşlerinizi belirtmeyi ihmal etmeyin.

0

Bu Filme 1 Yorum Yapılmış,

Sen de Yorum Yapmak İster Misin?

Adınız :

Yorumlar

 • murat

  10.04.2015 9:12 tarihinde yazmış ;

  erüşük ile ilgili daha fazla film bekliyoruz

 • Dabbe 5: Zehr-i Cin izle 2014
  Tür:
  2014 Filmleri, Gerilim Filmleri, Korku - Gerilim Filmleri
  YIL:
  2014
  Dil:
  Yerli Film
  IMDB:
  7.8
  Kadro:
  Murat Seviş, Nil Günal Çakıroğlu, Ömer Duran, Sultan Köroğlu Kılıç, Ümit Bülent Dinçer
  Yönetmen:
  Hasan Karacadağ
  Senaryo:
  Hasan Karacadağ
  Senaryo:
  Hasan Karacadağ
  Bu Filmleri de İzledin Mi?
  Reklamı Kapat