Hd film izle

0Reklamı Geç

Filmin Konusu

2003 yapımlı Kore filmi olan Cinayet Günlüğü oldukça başarılı dram gizem türünde bir film.Filmin konusu,Ekim 1986’da, tecavüz edildikten sonra öldürülen bir kadının cesedi, bir tarlada su kanalında bulunur.

Bir süre sonra aynı şekilde öldürülmüş bir kadın cesedi daha ortaya çıkar. Dedektif Doo-man bu konularda çok deneyimli değildir. Bu yüzden soruşturmanın yürütülmesi, delillerin toplanması ve adli tıpla ilgili çalışmalar son derece yetersiz ve özensizce yapılır. Olayı çözmesi için Seul’den özel bir dedektif gönderilir. Tae-yoon adındaki yeni dedektif katilin yağmurlu geceleri seçtiğini ve öldürdü kadınların kırmızı kıyafetler giydiğini fark eder. Bir polis memuru da cinayetin işlendiği gecelerde radyoda hep aynı şarkının istendiğini söyler. Dedektif şüpheli gördüğü kişileri sorguya alır. Acaba cinayeti çözebilecekler midir? hdfullfilmizlesene.com iyi seyirler diler.

Cinayet Günlüğü – Memories Of Murder Türkçe Altyazılı izle dikten sonra lütfen bir teşekkürü çok görmeyin 🙂

0

Bu Filme 6 Yorum Yapılmış,

Sen de Yorum Yapmak İster Misin?

Adınız :

Yorumlar

 • biri

  23.08.2015 2:46 tarihinde yazmış ;

  sadece vakit kaybı

 • Şafak

  24.02.2015 14:15 tarihinde yazmış ;

  Çok güzel bir film

 • Buse

  24.02.2015 0:40 tarihinde yazmış ;

  Arkadaşlar bu film GERÇEK olaydan uyarlama. yani senaryo hakkında yorum yapmayın boşuna. Her şey gerçek

 • Emre

  24.02.2015 0:39 tarihinde yazmış ;

  ya burada benim kafamda bir soru işareti oluştu bu nedir ya ?
  Arkadaş biri bana söylesin lütfen, neydi şimdi bu filmin finali? Hayır, herkes başyapıtlık final falan diyo ama ben hala anlamaya çalışıyorm olayı. Film eyvallah güzel gidiyo, seri katil gizemi falan ama sonuç?… Katil kim, ya da verilmek istenen mesaj ne abi biri bana anlatsın bunu!!!

 • Murat

  24.02.2015 0:39 tarihinde yazmış ;

  arkadaşlar benimde bu baş yapıtlık filmi 3.izliyişim hani derslik bir film her yönden.holywood filmleriyle karşılaştıranlar var çaplarınca burdan yola çıkıp eleştirenler felan var zevk meselesi demektende sıkıldım o yüzden cahillik diyorum,artık bir cahil olarak.Hollywood sinemasını severim lezzetlidir ama doğuya kaydıkça da saygı duyarım çünkü o lezzetin sahipleri hala oralardadır.

 • delal

  24.02.2015 0:38 tarihinde yazmış ;

  bence çok güzel bir film deneyimi yaşadım. Sinir bozucu olduğu kadar da derin, yoruma açık ve hafızada kalıcı bir finale sahip. Klişelerden sıyrılmış, bambaşka bir çerçeveden bakan bir drama-polisiye-komedi. Çok başarılı buldum, tavsiye ediyorum.

 • Cinayet Günlüğü – Memories Of Murder Türkçe Altyazılı izle 2003
  Tür:
  Dram Filmleri, Gizem Filmleri, Kore Filmleri, Suç Filmleri
  YIL:
  2003
  Dil:
  Türkçe Altyazı
  IMDB:
  8.1
  Kadro:
  Kang-ho Song, Roe-ha Kim, Sang-kyung Kim
  Bu Filmleri de İzledin Mi?
  Reklamı Kapat