Hd film izle

0Reklamı Geç

Filmin Konusu

2014 yapımlı Animasyon filmi olan Arı Maya tekrar vizyona giren Arı Maya izle 7’den 70’e herkesin sevgilisi bir karekter.

Arı Maya,ilk olarak 1975 de Bal Arısı Maya olarak ortaya çıkmış bir cizgi karakter olan Arı Maya kısa sürede dünyaya yayılmış ve Japonya başta olmak üzere avrupa ve dünyanın en sevilen çizgi kahramanlarından biri olmuştur. Şimdilerde Alexs Stadermann yönetmenliğini yaptığı bir filmdir.
Sevgili Arı Maya dünyaya yeni gelmiş küçücük bir arıdır ancak diğerlerinden çok farklıdır.Bu farklılık gün geçtikçe ortaya çıkmakta ve diğer arılar tarafından tepkiyle karşılanmaktadır. Bir gün kovandan süt çalınır ve bunu yapan yaban arıları ile Arı Maya Full HD izle nın suç ortaklığı yaptığı düşünülür. Ancak bizim tatlı küçük Mayanın hiçbir suçu yoktur.

Yine de Arı Maya Türkçe Dublaj izle ya en yakın arkadaşı Willy dışında kimse inanmamakta ve onu suçlamaya devam etmektedirler.Küçük Maya bu haksızlık karşınında yapacak tek şey olduğunu düşünür ve bir sabah yaban arılarına gitmeye ve bu olayı çözmeye karar verir. Mayanın maceraları böyle devam eder ve bize de keyifle izlemek düşer. hdfullfilmizlesene.com

Arı Maya Türkçe Dublaj izle dikten sonra lütfen film ile ilgili görüşlerinizi belirtmeyi ihmal etmeyin.

0

Bu Filme 2 Yorum Yapılmış,

Sen de Yorum Yapmak İster Misin?

Adınız :

Yorumlar

 • Emre

  08.03.2015 12:15 tarihinde yazmış ;

  böyle çizgi filmleri çok severim

 • melis

  08.03.2015 12:14 tarihinde yazmış ;

  çok güzeldiii çok beğendim

 • Arı Maya Türkçe Dublaj izle 2014
  Tür:
  2014 Filmleri, Animasyon Filmleri
  Dil:
  Türkçe Dublaj
  IMDB:
  6.4
  Kadro:
  Coco Jack Gillies, Kodi Smit-McPhee, Noah Taylor
  Yönetmen:
  Alexs Stadermann
  Bu Filmleri de İzledin Mi?
  Reklamı Kapat