Hd film izle

1Reklamı Geç

Filmin Konusu

Zehra ve Olgun; bir otoban üstünde kurulu, her şeyin gelip geçici akarak yaşandığı, devasa bir benzin istasyonunda, 24 saatlik vardiya usulüyle, hiç değişmeyen bir monotonlukta, sanki bir gün  hayatlarının birden bire değişivereceği beklentisi ve hayalinde, aslında neredeyse içinde yok olup gittikleri bir vakumun içinde, biteviye çalışarak yaşarlar. Bir gün aniden beliriveren bu beklenti acaba onlari arafta kalmaktan çıkarabilecek midir?

1

Bu Filme 3 Yorum Yapılmış,

Sen de Yorum Yapmak İster Misin?

Adınız :

Yorumlar

 • berdelcilik

  20.02.2016 19:37 tarihinde yazmış ;

  arkadaşlar berdel daha çok kürtlerde var. bunlar namus düşkünü ama neden kız kardeşlerini 5 bin tl ye satıyorlar ? bunu sorguladılar mı ? o kızın hayatını mahvediyorlar veriyorlar 70 yaşındaki adama. sonra oda gerdek gecesinde “İÇİNDAAAA MEYVAAA VARRRR” diyor. var mı lan böyle bişey ?

 • Yağmur perisi

  08.04.2014 7:19 tarihinde yazmış ;

  o biraz öyle değil işte Anadolu’nun acı yüzü falan kız berdel mi edildi zorla başlık parasına mı verildi Anadolu’nun acı yüzü bu… burda kızda hata var öyle birkaç günlük tanıdığı biriyle beraber oluyo üstelik ailesi tutucu bir aile insan yıllarca tanıyıp sevdiğine bile güvenemiyo bu kız nasıl güvendi ki… adama gelince madem ciddi bişey düşünmüyosun da ne diye böyle bi halt yiyosun

 • firuzan

  15.02.2014 22:28 tarihinde yazmış ;

  Türkiye gerçeği…anadolunun acı yüzü…

 • Araf Full izle
  Tür:
  2012 Filmleri, Dram Filmleri, Romantik Filmleri, Romantik - Duygusal Filmleri
  YIL:
  2012
  Dil:
  Yerli Film
  IMDB:
  6.7
  Kadro:
  Erol Babaoğlu, Neslihan Atagül, Nihal Yalçın, Özcan Deniz, Yasemin Conka
  Yönetmen:
  Yeşim Ustaoğlu
  Senaryo:
  Senaryo:
  Bu Filmleri de İzledin Mi?
  Reklamı Kapat