Hd film izle

44Reklamı Geç

Filmin Konusu

Aklım Karıştı (Girl, Interrupted) filmin konusu akıl hastanesinde yatan bir kızın özgürlüğüne kavuşmak için yaşadığı dram yüklü hikayedir. Ryder’ın (En İyi Kadın Oyuncu – Little Women, 1995; En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu – The Age of InnAklım Karıştı (Girl, Interrupted) filmi genç bir kızın dram içeren biyografisini konu almıştır. Film İki kez Oscar ödülüne aday gösterilen Winona ocence, 1994) ödüllerini almıştır. Filmin en çarpıcı yanı ise gerçek bir hikayeden esinlenerek yapılmıştır. Filmde akıl hastanesinde yatan genç kızın orada yaşadığı deneyimler anlatılıyor. Kişilik bozukluğuna yakalandığı iddia edilen Susanna (Ryder), kendi oda arkadaşları yerine, baştan çıkartıcı, karizmatik bir sosyopat olan Lisa’yla (Angelina Jolie) arkadaşlık kurmayı seçerek baş hemşireye (Whoopi Goldberg) ve baş psikiyatriste (Vanessa Redgrave) karşı çıkar. Tek istediği şey özgürlüğüne kavuşmak istemesidir ama onun öncesinde hayatı boyunca korktuğu kişi ile yüzleşmek zorunda olmasıdır. hdfullfilmizlesene.com iyi seyirler diler.

44

Bu Filme 2 Yorum Yapılmış,

Sen de Yorum Yapmak İster Misin?

Adınız :

Yorumlar

 • zeynep

  22.11.2014 0:02 tarihinde yazmış ;

  -ona ne diyebilirdin?
  -bilmiyorum.üzgün olduğumu.onun gibi olmanın nasıl olduğunu hiç bilemiceğimi ama ölmek istemenin nasıl bir his olduğunu bildiğimi.gülümsemenin nasıl acı verdiğini.uymaya gayret edipte bir yere uyum sağlıyamamanın.dışından kendine eziyet edipte içindekini öldürmeye çalışmanın…

 • zeynep

  21.11.2014 23:52 tarihinde yazmış ;

  başları biraz sıksa da gerçekten izlemeye değer bir yapıt.bazı replikler benim için nokta atışı tarzındaydı. ”deli olmak kırılmak değil veya karanlık bir sırrı yutmak.sadece senin veya benim fazla genleşmiş halimiz.” ”

 • Aklım Karıştı (Girl, Interrupted) Türkçe Dublaj izle
  Tür:
  Biyografi Filmleri, Dram Filmleri
  YIL:
  1999
  Dil:
  Türkçe Dublaj
  IMDB:
  7.2
  Kadro:
  Angelina Jolie, Brittany Murphy, Clea DuVall, Elisabeth Moss, Winona Ryder
  Bu Filmleri de İzledin Mi?
  Reklamı Kapat