Hd film izle

0Reklamı Geç

Filmin Konusu

2014 yapımlı Fantastik türündeki film olan Açlık Oyunları 3 filminin konusunu anlatmak gerekirse Dünya çapında inanılmaz başarılar elde eden Açlık Oyunları 1 ve Açlık Oyunları 2 Ateşi Yakalamak filmleriyle sinema severlerin hayranı olduğu serinin devamı olarak son 2 bölüm daha çekilecek ve 2 ayrı bölüm olarak halinde yayınlanması planlanan, Açlık Oyunları Alaycı Kuş filminin 1. bölümü Türkiye’de 21 Kasım tarihi ile Amerika ile aynı anda gösterime girdi ve filmin kamera arkası yönetmenliğini yine Francis Lawrence üstlenmiş. Avusturyalı yönetmenin Açlık Oyunları serisinden sonra başarıdan başarıya koşması da dikkat çekmiyor değil. Başkanların Hizmetkarı adlı yapımda hikayeyi ele alan Danny Strong’un kaleme aldığı Alaycı Kuş Part 1 ilk filmden bu yana hiç değişmeyen Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson ve Liam Hemsworth gibi birbirinden yetenekli oyuncular ile yoluna devam ediyor. Aksiyon ve bilim kurgu filmleri denildiğinde akla gelen ilk isimlerden biri olan Açlık Oyunlarının devamında 125 dakika boyunca Açlık Oyunlarına karşı oluşan açlığımızı gidereceğiz!
İki sefer oyunlara katılmaya zorlanan Katniss son savaşından da sağ kurtulmuştu ve bu kez 12. Bölge tamamen yok olmak üzeredir. Bunu öğrendiğinde olup biten her şeyi görmek için oraya giden genç kız gördüğü manzara karşısında şok olur. Kazananların haricinde bulunan tüm evler yerle bir olmuş ve 12. Bölge halkı yer altında yaşamaya mahkum olmuştur. Hükumetin izlediği iğrenç ve ölümcül politika karşısında insanların mücadele etmekten başka seçenekleri kalmaz. Fakat nükleer silahların bile işin içine karıştığı bu yerde Katniss artık gerçek anlamda bu direniş olayının gerçek yüzü olmaya başlar ve sorumluluğun en büyük kısmı yine ona kalır. İsyan ve baş kaldırış olaylarının daha da şiddetlenmesiyle ortalık iyice karışacak ve Katniss’ın bu olayların içerisinde olma sebeplerinin en önemlisi Peeta olacaktır.
Açlık Oyunları: Alaycı Kuş Bölüm 1 Türkçe Dublaj izle dikten sonra lütfen film ile ilgili görüşlerinizi ihmal etmeyin 🙂 iyi seyirler hdfullfilmizlesene.com

0

Bu Filme 1 Yorum Yapılmış,

Sen de Yorum Yapmak İster Misin?

Adınız :

Yorumlar

 • Gebzeli

  14.03.2015 15:26 tarihinde yazmış ;

  bence ilk filmi daha güzeldi ya

 • Açlık Oyunları: Alaycı Kuş Bölüm 1 Türkçe Dublaj izle 2014
  Tür:
  2014 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri
  YIL:
  2014
  Dil:
  Türkçe Dublaj
  IMDB:
  7.1
  Kadro:
  Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson, Liam Hemsworth
  Senaryo:
  Danny Strong, Peter Craig
  Senaryo:
  Danny Strong, Peter Craig
  Bu Filmleri de İzledin Mi?
  Reklamı Kapat