Hd film izle

0Reklamı Geç

Filmin Konusu

Borsa yolsuzluğu yaparak hayatını nasıl mahveden bir insanın kendisini geri kazanmak, sevdiklerini geri kazanmak için verdiği mücadeleyi duygusal olarak izleyeceksiniz.

Bu acı dolu hikayede’de aşk ve sevgi maddiyata yenilecek mi?

“Acı Reçete”, Emily’nin (Rooney Mara) psikiyatristinin (Jude Law) kendisine iyieştirmek için verdiği yeni bir ilacın hayatını nasıl değiştirdiğini ve eşi ile hayatını ne yönde etkilediğini gerilim türünde anlatan bir filmdir. Emily (Rooney Mara) ve Martin (Channing Tatum) New York’ta başarılı ve yüksek standartlarda yaşayan bir çifttir. Bir gün borsa yolsuzluğu yüzünden Martin hapse girer. Tabi bu arada yaşam standartları da haliyle düşer ve Emily Manhattan’da ufak bir apartman dairesine taşınır. Dört yıl boyunca kocasının hapisten çıkmasını bekler. Bu sırada ağır depresyona girer. Emily’nin intihar girişiminden sonra yanına danışman olarak psikiyatrist Jonathan Banks (Jude Law) getirilir. Emily terapi görmeyi ve anti depresan ilaçlar almayı kabul eder. Emily verdiği bu karar ile hem kendi hayatını hem de çevresindeki tüm insanların hayatını etkileyebileceğinden haberi bile yoktur.

0

Bu Filme 1 Yorum Yapılmış,

Sen de Yorum Yapmak İster Misin?

Adınız :

Yorumlar

 • messivite

  30.01.2016 23:08 tarihinde yazmış ;

  Film bilgileri güncellendi.

 • Acı Reçete Türkçe Altyazılı izle 2013
  Tür:
  2013 Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri
  YIL:
  2013
  Dil:
  Türkçe Altyazı
  IMDB:
  7.2
  Kadro:
  Channing Tatum, Haraldo Alvarez, Jacqueline Antaramian, James Martinez, Jude Law, Michelle Vergara Moore, Polly Draper, Rooney Mara, Vladimi Versailles
  Yönetmen:
  Senaryo:
  Senaryo:
  Bu Filmleri de İzledin Mi?
  Reklamı Kapat